İADE POLİTİKAMIZ

 

VAZGEÇME 


Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkân vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz.

 

Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir email ile iade@delicce.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail’ı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğinize dair size bildirilecektir.

 

Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir.

 

Tercihinize göre iade edilen ürün yerine bir başka ürün gönderilebileceği gibi ürünün bedeli yaptığınız ödeme şekline göre aynı yöntemle iade edilebilecektir.

 

İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.TAŞIMA SIRASINDA HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNLER


Delicce olarak taşıma sırasında ürünlerimizin zarar görmemesi için ürünlerimizi size iki kat korumalı mukavva kutular içerisinde gönderiyoruz.  Ancak bu hassasiyetimize rağmen taşıma sırasında zarar görmüş ürünler tarafınıza gelirse teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük ezikler hasar olarak değerlendirilmemelidir.

 

Kargo tarafınızdan teslim alındıktan sonra hasar tutanığı tutulmamış ise taşıma firması tarafından görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılmaktadır.

 

Kabul edilmeyen ürün ile ilgili hasar tutanağı bilgisi tarafımıza ulaştırıldıktan sonra,  şirketimiz en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır.