ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

Delicce.com’dan yaptığınız alışverişleri Kredi Kartı ile Online Ödeme, Banka hesabına EFT/Havale ile Ödeme ve Kapıda Ödeme seçeneklerinden birini seçerek yapabilirsiniz. 

 

  • Kredi Kartı ile Online Ödeme: Siparişinizi verirken istediğiniz yurtiçi Visa veya Mastercard ile online ödeme yapabilir, tercihinize göre 3D secure opsiyonunu kullanabilirsiniz.
  • Kapıda Ödeme: Siparişinizin teslimatı sırasında ödemeyi kapıda nakit olarak kargo şirketine yapabilirsiniz. Şirketimiz UPS Kargo ile çalışmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği de sadece UPS Kargo için geçerlidir.
  • Bankaya EFT/Havale ile Ödeme: Delicce Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd Şti'nin Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. Kavacık Şubesindeki (Şube Kodu 740) 92048818 no'lu hesabına (IBAN: TR33 0006 7010 0000 0092 0488 18) isminiz ve sipariş numarası detayınızı girerek havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz. 2 iş günü içersinde ödemesi yapılmayan siparişler sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir.  

 

Güvenlik

 

Kredi kartı numaranız online kredi kartı uygulamamız tarafından şifrelenerek bankanıza iletilmekte ve üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamakta ve saklanmamaktadır. Ayrıca Delicce’de 3DSecure ile Ödeme seçeneğinizdek de bulunmaktadır.

3D Secure hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

3D Secure İle Ödeme

3D Secure Nedir?
İnternet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği bu "güvenli sanal alışveriş" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır. Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır.

3D Secure Neden Güvenlidir?
3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanması engellenmektedir.

3D Secure Nasıl İşler?
Kart sahibi, kartını internet bankacılığı kanalıyla bankasına kaydettirir. Kartına bağlı bir şifre ve bir güvenlik soru - cevabı tanımlar. Kart sahibi, sisteme uyumlu sanal işyerinde alışverişini yapar ve ödeme bölümüne geçer.

Kart sahibinin karşısına, bankası tarafından, işlem şifresini ve kişisel güvenlik mesajını soran bir pop-up ekran açılır.

Kart sahibi şifresini girerek işleme devam eder. Şifre, banka tarafından doğrulanınca işlem tamamlanır.

3D Secure Şifre Belirleme ve Kullanım
Eğer daha önce 3D Secure şifresi almadıysanız alışveriş yapmak için Delicce.com'a girdiğinizde 3D Secure şifrenizi oluşturmanız gerekmektedir.

3D Secure şifreniz yoksa, siparişinizi oluşturmaya başlayıp ödeme ekranına geldiğinizde kredi kartı bilgilerinizi girip 3D Secure ile ödeme yapmak istiyorum butonuna basınız. Ekranınızda açılan 3D Secure bölümüne istenilen bilgileri girerek Aktive Et butonu yardımıyla şifre oluşturmanız gerekmektedir. Açılacak bir sonraki ekranda şifrenizi belirledikten sonra 3D Secure şifre belirleme işleminiz tamamlanmaktadır.

Eğer 3D Secure şifreniz varsa, siparişinizi oluşturmaya başlayıp ödeme ekranına geldiğinizde kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra 3D Secure ile ödeme yapmak istiyorum butonuna basınız. Onayla butonuna bastığınız ekranda 3D Secure şifre penceresi açılmaktadır. Şifrenizi ilgili bölüme girerek siparişinizi sonlandırabilmektesiniz.

3D Secure hakkında ayrıntılı bilgi için: http://www.bkm.com.tr/guvenli-sanal-alisveris.aspx sitesini ziyaret edebilirsiniz.